סל שירותים

סל השירותים של חברת מ.ו מציע מענה מלא ומקיף לצרכי בטיחות ותברואה במוסדות חינוך. החברה מספקת מגוון שירותים, החל מאישורים טכניים ומדידות, דרך ייעוץ נגישות ועד לאספקת ציוד כיבוי אש והדרכות בטיחות. כל שירות ניתן ברמה הגבוהה ביותר, בהתאמה אישית לדרישות הייחודיות של כל מוסד, כדי להבטיח סביבת למידה בטוחה, נגישה ותומכת ברווחת התלמידים והצוות.

מבדק ואישורי בטיחות
מ.ו בטיחות ותברואה מבצעת מבדקים יסודיים לכל מוסד חינוך, מה שמבטיח אישורי בטיחות מקצועיים ומקיפים. בכל כיתה, בכל זמן - בטיחות ואיכות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.
אישור חשמלאי מוסמך
חברת מ.ו מספקת אישורי חשמלאי מוסמך לכל מוסד חינוכי, תוך הקפדה על תקנים גבוהים של בטיחות. האישור מבטיח סביבה בטוחה ועמידה בדרישות החשמל המחמירות ביותר.
אישור תברואן
מספקים אישורים מקצועיים למוסדות חינוך, על פי הסטנדרטים הבריאותיים הגבוהים. אישור זה מעיד על סביבה נקייה ובריאה, כחלק מהתחייבות לבריאות ולשלום התלמידים.
אישור קונסטרוקציה
חברת מ.ו מעניקה אישורי קונסטרוקציה למוסדות חינוך, מבטיחה יציבות ובטיחות של מבנים, תקרות וסככות. האישור מבטא את התחייבותנו לסביבת למידה בטוחה ויציבה עבור כל תלמיד.
תקינות מתקני משחק
אישורי תקינות מתקני משחק מחברת מ.ו מבטיחים בטיחות ואיכות למתקני המשחק במוסדות חינוך. כל מתקן נבדק ומאושר על פי תקנים מחמירים, לשמירה על שלום התלמידים.
יציבות עצים ואגרונומיה
אישורי יציבות עצים ואגרונומיה ממ.ו מעניקים בטחון במרחבים החיצוניים של מוסדות החינוך. החברה מבטיחה סביבה טבעית בטוחה ויציבה, תוך שמירה על איכות הסביבה והטבע.
תקינות ציוד כיבוי אש
מ.ו מספקת אישורים לתקינות ציוד כבוי אש במוסדות חינוך, ודואגת להיערכות מיטבית במקרה של שריפה. החברה מבטיחה שהציוד תקין, מעודכן ומוכן לפעולה בכל רגע נתון.
מערכות חימום מים
האישורים של מ.ו לתקינות מערכות חימום מים וויסות מים מבטיחים שהמערכות במוסדות חינוך עומדות בכל הסטנדרטים. בטיחות ויעילות הם המטרה בכל בדיקה ואישור שאנו מעניקים.
חידוש רישיון למעונות
מ.ו מתמחה בהנפקה וחידוש רישיון הפעלה למעונות ילדים, תוך הקפדה על תקנים מחמירים לבטיחות ובריאות. החברה מבטיחה שכל מעון מקיים את הדרישות הגבוהות ביותר לסביבה בטוחה ומזמינה.
אישור טכנאי מצלמות
מ.ו מספקת אישורים מקצועיים לטכנאי מצלמות, ודואגת להקפדה על תקנים גבוהים של בטיחות ואבטחה. כל מערכת מצלמות מבודקת להבטחת תקינות ואמינות מרבית במוסדות החינוך.
אספקת ציוד כיבוי אש
מ.ו מספקת ציוד כיבוי אש איכותי ואבזרי בטיחות מתקדמים למוסדות חינוך, להבטחת מענה מיטבי במקרי חירום. כל פריט מובחר בקפידה ומתואם לצרכים הייחודיים של כל מוסד.
אישור מדידה ושרטוט
חברת מ.ו מספקת אישורים למדידות ושרטוטים שנעשים על ידי אדריכלים ויועצי נגישות, להבטחת תכנון מותאם ובטוח. כל פרויקט נבנה עם דגש על נגישות ובטיחות מקסימלית בסביבת הלמידה.