מ.ו בטיחות ותברואה:
שומרים על עתידם של ילדינו בכל מוסד חינוכי

דבר המייסד

"כמייסד חברת מ.ו בטיחות ותברואה, אני מתחייב לחזון של סביבת למידה בטוחה ונקייה לכל ילד. מהיום הראשון, המטרה שלנו הייתה להעניק שירותים איכותיים שמשלבים בטיחות, חדשנות, ומקצועיות. אנו מספקים לקוחותינו, בתי ספר ומוסדות חינוך, את הכלים לייצר סביבה בטוחה ומזמינה לתלמידים. כל שלב במסע הזה מלמד אותנו על חשיבות המעורבות וההקשבה לצרכים המשתנים של הקהילה החינוכית. אני גאה במורשת שבנינו ומחויב להמשיך ולשפר את שירותינו, למען בטיחות ובריאות ילדינו."

חברת מ.ו בטיחות ותברואה הינה חברה מובילה ומנוסה, המספקת שירותי בדיקת בטיחות ותברואה למוסדות חינוכיים ועסקים בישראל. מוקמה לפני יותר מ-25 שנים, החברה צברה מוניטין רב וניסיון עשיר בתחום, מה שהפך אותה לשם דבר בתחום.

מ.ו בטיחות ותברואה מתמקדת בעיקר בשירותים למוסדות חינוך, מ.ו הינה החברה היחידה בישראל שמתמחה ברישוי מקיף ואינטגרלי עבור בתי ספר ומוסדות חינוכיים אחרים. היא מציעה סל שירותים המאגד בתוכו את כל אישורי הבטיחות הנדרשים על ידי משרד החינוך ומשרד הבריאות, מה שמבטיח תהליך חלק ויעיל למוסדות הללו.

אחד העקרונות המרכזיים של חברת מ.ו הוא ההבנה שהאיכות הגבוהה של החינוך היא המפתח לעתיד מוצלח של ילדינו. לכן, היא משקיעה מאמצים רבים בהבטחת תקנות בטיחות מחמירות, על מנת לייצר סביבת למידה בטוחה ומגוננת לילדים. החברה נושאת במוטו שלה שבטיחות היא לא רק עניין של חוק, אלא גם ערך מרכזי בתרבות הארגונית של המוסדות החינוכיים.

ניסיון, מקצועיות ומחויבות לאיכות ולשלום התלמידים והצוות.
בכל כיתה ומוסד חינוכי, חברת מ.ו בטיחות ותברואה מקדמת סביבת למידה בטוחה ובריאה
צרו איתנו קשר

על מנת להבטיח את הסביבה הבטוחה ביותר, חברת מ.ו מתמקדת בשיתוף פעולה צמוד עם מנהלי בתי ספר, צוותי הוראה והורים. היא פועלת לקדם מודעות לנושאי בטיחות ולספק כלים מעשיים לשיפור תנאי הבטיחות במוסדות. זאת, תוך שמירה על רמת גבוהה של מקצועיות ותשומת לב לפרטים הקטנים.

לאורך השנים, חברת מ.ו הפכה לשותפה אמינה ולא מתפשרת בתחום הבטיחות והתברואה. היא ממשיכה להתפתח, להשקיע בטכנולוגיות חדשות ובהכשרת צוותיה, על מנת להציע את השירות הטוב ביותר. המחויבות שלה לבטיחות ולאיכות החינוך מקנה לה את המעמד הייחודי כמובילה בתחומה, וכשותפה חיונית בבניית עתיד בטוח ומצליח לילדי ישראל.

לייעוץ ראשוני חינם צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.